+ Dzisiaj mamy: 21.09.2019r.   + Odwiedziło nas już: 409911   + Ilość Użytkowników: 229   + online: 1
+ panel logowania:
login:
hasło:
 
+ nie masz konta zarejestruj się
+ szukaj w Naszym serwisie:
+ fotografia ślubna
+ usługi transportowe
   > Home
   > Informacje
   > Ogłoszenia
   > Imprezy
   > Sport
   > Reklama
   > WRZOSY
   > Galeria
   > Użytkownicy
   > Mapka
   > Kontakt

   > Osieczany
   > Trzemeśnia
   > Poręba
   > Droginia
   > Myślenice
   > Zarabie


 
> Zarabie
Tam, gdzie zaczynają się prawdziwe góry, a w ich scenerii wije się Raba, leżą Myślenice. Zaledwie 30 km na południe od Krakowa znajduje się miasto przy dawnej trasie handlowej na Węgry.

Dzisiaj Myślenice mają dogodne połączenie z Krakowem, Wieliczką i Zakopanem.

Rozwój turystyki na tym terenie przypada na początek XX wieku. Wtedy powstała rekreacyjna dzielnica miasta - Zarabie. Malownicza Dolina Raby stanowi doskonałe zaplecze rekreacyjne. Czyste wody Raby, nieskażone powietrze, dobre zagospodarowanie turystyczne umożliwiają rozwój turystyki weekendowej i letniskowej. Latem Zarabie stanowi centrum życia miasta.

Zarabie oferuje zarówno aktywne formy wypoczynku, jak również spokój i ciszę okolicznych lasów. Zapraszamy nad wodę i liczne plaże. Progi na rzece Rabie tworzą największe kąpieliska na terenie miasta - Górny i Dolny Jaz. Znajdują się tutaj korty tenisowe, basen kąpielowy, tor kartingowy, mini golf, kręgielnia, kino letnie, boiska do siatkówki plażowej i koszykówki oraz zróżnicowana baza noclegowa i gastronomiczna.

Zima upływa w Myślenicach pod znakiem białego szaleństwa. Uruchomiona w ubiegłym sezonie stacja narciarska na Górze Chełm jest położonym najbliżej Krakowa ośrodkiem narciarskim. Wysokie walory sportowo – rekreacyjne nowopowstałego ośrodka umożliwiają turystom w każdym wieku niezapomniane białe szaleństwo. Sprzyją temu m.in. sztucznie oświetlone stoki, które przedłużają pracę ośrodka, aż do późnych godzin nocnych.
 
Atrakcją Zarabia jest również najdłuższa w Polsce kolej linowa na górę Chełm, na szczycie której znajdują się liczne trasy rowerowe oraz wieża widokowa. Na odcinku Raby pomiędzy Pcimiem a Myślenicami utworzone zostało łowisko ryb.
 
Oficjalna strona: www.zarabie.myslenice.pl
 

Copyright 2006 by full-grafika.pl Home | Kontakt | Mapa serwisu | góra ^