+ Dzisiaj mamy: 12.12.2017r.   + Odwiedziło nas już: 275607   + Ilość Użytkowników: 227   + online: 1
+ panel logowania:
login:
hasło:
 
+ nie masz konta zarejestruj się
+ szukaj w Naszym serwisie:
+ fotografia ślubna
+ usługi transportowe
   > Home
   > Informacje
   > Ogłoszenia
   > Imprezy
   > Sport
   > Reklama
   > WRZOSY
   > Galeria
   > Użytkownicy
   > Mapka
   > Kontakt

   > Osieczany
   > Trzemeśnia
   > Poręba
   > Droginia
   > Myślenice
   > Zarabie


 

> Sport: Kolejka 7 i 8 - III Liga Małopolsko-Świętokrzyska
Kolejka 8 - 18 września, 16:00

MKS Stąporków skład:
Mateusz Gwizd, Artur Polakowski, Łukasz Rechowicz, Mariusz Arczewski (69 Paweł Majchrzak), Karol Cielibała (46 Krzysztof Rzeszowski), Robert Ciekalski, Rafał Sinkiewicz, Grzegorz Gałązka, Jarosław Toborek (72 Kamil Wojasiewicz), Sławomir Jedynak, Mateusz Kokosza (78 Rafał Plewniak).

Dalin Myślenice skład:
Karol Obłaza, Szymon Tokarz, Szymon Cygal, Tomasz Pilch, Przemysław Senderski, Andrzej Biel (80 Michał Wojtan), Tomasz Bała (55 Tomasz Marchiński), Dawid Kałat, Jakub Górecki, Mariusz Kęsek (46 Paweł Płonka), Michał Górecki (46 Marek Mizia).

Sędziował: Szymon Ubożak (Kielce)

Wynik:
MKS Stąporków 2:4 Dalin Myślenice
Dawid Kałat 19 0-1,
Michał Górecki 33 0-2,
Sławomir Jedynak 39 1-2,
Łukasz Rechowicz 48 2-2,
Jakub Górecki 62 2-3,
Dawid Kałat 79 2-4


Kolejka 7 - 14 września, 16:00

Dalin Myślenice skład:
Karol Obłaza, Szymon Tokarz, Szymon Cygal, Tomasz Pilch, Tomasz Marchiński (80 Przemysław Senderski), Andrzej Biel (63 Marek Mizia), Tomasz Bała (86 Michał Wojtan), Dawid Kałat, Jakub Górecki, Mariusz Kęsek (70 Paweł Płonka), Michał Górecki.

Janina Libiąż skład:
Jakub Księżarczyk, Łukasz Sosnowski (46 Łukasz Ortman), Serge Nahle, Konrad Szafran, Łukasz Hejnowski, Marcin Ficek, Marcin Sierczyński, Artur Szlęzak, Miłosz Musiał (82 Mateusz Marszałek), Łukasz Ząbek (78 Łukasz Pactwa), Piotr Witoń (36 Przemysław Niewiedział).

Sędziował: Adrian Koper (Kielce)

Wynik:
Dalin Myślenice 1:2 Janina Libiąż
Dawid Kałat 12 (k) 1-0,
Przemysław Niewiedział 49 1:1,
Artur Szlęzak 59 1:2,

TABELA:

  Nazwa M. Pkt. Z. R. P.
1.  Janina Libiąż 8 21 7 0 1
2.  Szreniawa Nowy Wiśnicz 8 21 7 0 1
3.  Garbarnia Kraków 8 20 6 2 0
4.  Wierna Małogoszcz 8 16 4 4 0
5.  Dalin Myślenice 7 15 5 0 2
6.  Juventa Starachowice 8 14 4 2 2
7.  Poprad Muszyna 8 14 4 2 2
8.  Naprzód Jędrzejów 8 12 3 3 2
9.  Beskid Andrychów 8 10 3 1 4
10.  Unia Tarnów 7 9 2 3 2
11.  Przebój Wolbrom 8 9 1 6 1
12.  Kmita Zabierzów 8 8 2 2 4
13.  Nida Pińczów 8 7 2 1 5
14.  Orlicz Suchedniów 8 6 2 0 6
15.  MKS Stąporków 8 4 1 1 6
16.  Czarni Połaniec 8 4 1 1 6
17.  Górnik Wieliczka 8 4 1 1 6
18.  Orlęta Kielce 8 3 0 3 5


> Komentarze
Wysyłać komenatrze mogą tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż nowe konto

 

Copyright 2006 by full-grafika.pl Home | Kontakt | Mapa serwisu | góra ^