> Droginia
   > Myślenice
   > Zarabie

> Sport: Dalin - Wisła 1:0
Kolejne zwycięstwo na koncie Dalinu Myślenice, kolejne 3 punkty. Odpoczątku zawodnicy dalinu atakowali presingiem przeciwników. Nie dawali Wiśle dokańczać akcji ani dopuścić ich do swojej bramki. Wszystko to dzieki zgranej obronie i pomocników. Nie moglismy rózwnież zapomniec o naszym ataku. Sprawiali, że wisła czasami nie mogła ich powstrzymać. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 0:0. Po przerwie obie drużyny podeszły do tego spotkania delikatnie. Aż do momentu gdy nasi zawodnicy zaczeli ponownie atakować co doprowadziło do karnego, tą sytuację wykorzystał Rączka pakując piłkę w lewy dolny róg. To dało zwycięstko Dalinu. Lecz 3 min poźniej było 2:0 ale niestety spalony.
Nie możemy w tym meczu narzekać na naszych sędziów i arbitrów, wszystko robili żle. Taka postawa źle wpływa na przebieg meczu dla jednej i drugiej druzyny. Miej my nadzieję, że przemyślą to co dzisiaj zrobili, więc przemilczmy to. Pozdrawiam wszystkich kibiców Dalinu. Dalinnnn do boojuuu ;)